Mateusz Zieliński

Trener

Obecnie w moich treningach skupiam się szczególnie na gimnastyce oraz ćwiczeniach z użyciem kettlebells. Inspiruję się szeroko pojętym ruchem, wzorując na osobach takich jak Ido Portal, Max Shank, Christopher Sommer. Kieruję się stwierdzeniem, że „ruch to życie”, ruch, który daje nam nieograniczone możliwości – staram się nie zamykać na żadną z dziedzin, sama ciągle szukam i eksperymentuję. Każdy musi znaleźć coś odpowiedniego dla siebie, co sprawia mu przyjemność i daje satysfakcję. Dla mnie jest to trening z kettlami, ciężarem własnego ciała, handstandy czy też praca na kółkach gimnastycznych. Stawiam przede wszystkim na jakość ruchu, dobre fundamenty i stopniowe, ciągłe doskonalenie.
Jestem doskonałym przykładem na to, że można przejść w szybkim czasie niesamowitą ścieżkę rozwoju, od początkującego klubowicza, do osoby sprawnej, realizującej swoje cele i pasje sportowe.
Na tym samym zależy mi pracując z klubowiczami w Reebok CrossFit Poznań – chcę, aby nasi podopieczni się rozwijali i stawali lepszymi, sprawnymi ludźmi. Chcę, aby każdy mógł przyjść tutaj i pokonując swoje słabości, stopniowo osiągał swoje cele, zainspirowany ludźmi, których tu spotyka. My mamy inspirować, motywować i pomagać w realizacji tych celów.

Certyfikacje

• Trener Personalny Strength Coach Certification

Zobacz ostatnie newsy

Blog