Zajęcia Intro prowadzi:

Jakub Bisior

Trener

CrossFit jest sportem rozbudowanym i złożonym, którego krótkie i jednoznaczne zdefiniowanie jest niezwykle trudne. Dlatego właśnie największy klub CrossFit w Polsce przygotował zajęcia INTRO, które przedstawią Ci ideę i strukturę treningową tego sportu, wprowadzając Cię w świat zróżnicowanych i skutecznych ćwiczeń funkcjonalnych.

Zajęcia INTRO podzielone zostały na część teoretyczną oraz trening wprowadzający.

Podczas części teoretycznej wykwalifikowana kadra trenerska wyjaśni Ci czym jest CrossFit oraz przedstawi i wytłumaczy filary, na których opiera się ten sport. Doświadczony trener pomoże Ci odnaleźć twoje słabości i silne strony, a także odsłoni korzyści, które niesie za sobą trening CrossFitowy.

Podczas zajęć INTRO żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi, dlatego część teoretyczna jest doskonałą okazją do zdefiniowania własnych celów i oczekiwań kierowanych zarówno do trenerów jak i samego siebie.
Po części teoretycznej weźmiesz udział w specjalnie przygotowanym, dopasowanym do Twoich umiejętności
i kondycji treningu CrossFitowym, na którym poznasz pierwsze ćwiczenia – będziesz zaskoczony jak bardzo taki trening angażuje ciebie i twoje ciało.

Zajęcia zostały przygotowane z myślą zarówno o osobach początkujących, poszukujących sposobności do rozpoczęcia ekscytującej, sportowej przygody jak i doświadczonych, aktywnych  sportowców, poszukujących urozmaicenia i dopełnienia swojego planu treningowego. Przyjmij zaproszenie do świata CrossFitu, biorąc udział w zajęciach INTRO.