Zajęcia Gymnastics/Freestyle prowadzą:

Łukasz Jaworski

Trener – Gymnastics

Gimnastyka – beginners

Celem zajęć jest przede wszystkim nauka poprawnej techniki podstawowych elementów gimnastyczno-crossfitowych oraz zapoznanie się z elementarnymi ćwiczeniami na przyrządach. Opanowanie swojego ciała w postaci ćwiczeń koordynacyjnych czy zwiększeniu gibkości organizmu.

Gimnastyka – intermediate

Celem zajęć jest w głównej mierze nauka poprawnej techniki wykonywania bardziej złożonych elementów gimnastyczno-crossfitowych zarówno na ziemi jak i na przyrządach, poznanie ćwiczeń pomocniczych do ich opanowania. Kształtowanie szeroko pojętej sprawności wszechstronnej.

Zajęcia prowadzone przez trenera
gimnastyki 2 klasy jednocześnie
reprezentanta kadry narodowej

Freestyle

Zajęcia przeznaczone głównie dla osób, które chcą rozwijać bardzo mocno swoją zwinność, koordynację i orientację przestrzenną, poszerzyć swoją bazę elementów i trików na nartach, snowboardzie, wakebordzie, kitesurfingu itp., ale także dla tych którzy wolą czasami odłożyć sprzęt na bok
i rozwinąć swoje umiejętności freerun, parkour czy tricking na ziemi.

Zajęcia prowadzone na profesjonalnym sprzęcie gimnastycznym, do użytku m. in. trampolina olimpijska (Eurotramp).

Zajęcia prowadzone przez trenera
gimnastyki 2 klasy i jednocześnie
reprezentanta kadry narodowej

Gymnastics KIDS 6-9 lat

Zajęcia dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat. zwiększają świadomość swojego ciała, pozwalają poprawić sprawność i najważniejsze cechy motoryczne, takie jak siła, gibkość, zwinność. Zajęcia są dostosowane do uczestników, zarówno tych którzy przychodzą po raz pierwszy jak i dzieci, które są na wyższym poziomie.

Gymnastics KIDS 10-16 lat

Wprowadzają one w świat akrobatyki czyli przewrotów, salt oraz innych elementów gimnnastycznych. Są one doskonałym przygotowaniem pod gimnastykę zawodniczą, ale też pod inne sporty. Ponadto prowadzącym jest doświadczony zawodnik gimnastyki, członek kadry narodowej.

Przedziały 6-9 i 10-16.