Cześć jestem Weronika.

Jestem studentką Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Sport w moim życiu od zawsze pełnił najważniejszą rolę. Przez niespełna 10 lat byłam zawodniczką UKS Jedynka Leszno. Po ukończeniu kariery zawodniczki postanowiłam zająć się trenerstwem.

Ukończyłam pierwszy stopień kierunku Sport ze specjalizacją Trenera Akrobatyki Sportowej II klasy. Obecnie kontynuuję naukę na drugim stopniu kierunku Trenera Przygotowania Fizycznego z dodatkową specjalizacją-instruktora Fitness.

W Reebok Crossfit Poznań nauczam podstawowych elementów gimnastycznych. Ma to na celu nie tylko usprawnić Wasze pociechy jak i zaszczepić w nich aktywność fizyczną w dość nietypowy sposób. Uwielbiam kontakt z dziećmi a praca z nimi daje mi wiele satysfakcji. Po rozpoczęciu pracy w boxie również Crossfit stał się jednym z działów moich zainteresowań. Pchnęło mnie to w kierunku uzyskania certyfikatu Strength Training Specialist Lvl 1.

Prywatnie uwielbiam taniec i muzykę, przy której nie sposób usiedzieć w miejscu. Pragnę nieustannie zwiększać swoją wiedzę zarówno w zakresie treningu sportowego jak i zdrowotnego. A gimnastyka jest świetnym podłożem do obu z nich! Zapraszam na zajęcia!