WAGA 52
WZROST 158

Ciągle się rozwijam i uczę, bo brak rozwoju to jak cofanie się w tył. Moja przygoda z CrosFitem zaczęła się w 2015 roku, kiedy to przyszłam na zajęcia Intro prowadzone przez Mateusza. Wtedy nie sądziłam, że CrossFit stanie się moją kolejną życiową pasją.

Jestem doskonałym przykładem na to, że można przejść w szybkim czasie niesamowitą ścieżkę rozwoju, od początkującego klubowicza, do osoby sprawnej, realizującej swoje cele i pasje sportowe.
Na tym samym zależy mi pracując z klubowiczami w Reebok CrossFit Poznań – chcę, aby nasi podopieczni się rozwijali i stawali lepszymi, sprawnymi ludźmi. Chcę, aby każdy mógł przyjść tutaj i pokonując swoje słabości, stopniowo osiągał swoje cele, zainspirowany ludźmi, których tu spotyka. My mamy inspirować, motywować i pomagać w realizacji tych celów.
Obecnie w moich treningach skupiam się szczególnie na gimnastyce i ćwiczeniach z użyciem kettlebells. Planuję dalszy rozwój w tym kierunku. Lubię minimalizm, jazdę kolarzówką, dobrą kuchnię, podróże. Poza tym każdą wolną chwilę spędzam aktywnie, najchętniej w górach.
Staram się ciągle rozwijać i osiągać rzeczy, które wczoraj wydawały się niemożliwe. Bo niemożliwe nie istnieje!